close button

Технічна підтримка

Післяпродажне обслуговування клієнтів - один з пріоритетів в стратегії компанії «ABM Finance». Комплекс послуг з технічного супроводу представлений нижче.

Склад пакету технічного супроводу

Можливість Наявність сервісу
Сервіс «Менеджер звернень»
Сервіс «Надання оновлень»
Сервіс «Оцінка задоволеності»
Сервіс «Опитування»
Сервіс «База знань»
Участь користувача в бета-тестуванні
Вартість передплати (після першого року) на технічний супровід ПП «ABM Finance» від вартості ПП по актуальному прайс-листу на момент придбання підписки (%) 15% (не менше 10 000 грн.)
Відкритий код*

* Відкритий код надається на безоплатній основі всім компаніям-користувачам з чинним технічним супроводом. «ABM Finance» надає користувачам доступ до вихідного коду програмних продуктів за винятком невеликої частини, яка відповідає за дотримання ліцензійного використання програм.

Опис сервісів

МЕНЕДЖЕР ЗВЕРНЕНЬ

За допомогою «Менеджера звернень» користувач може звернутися в службу технічного супроводу для вирішення виниклої у нього технічної проблеми. При цьому користувач повинен бути знайомий з навичками роботи з встановленої на комп'ютері операційною системою. Консультації по роботі з операційними системами і суміжними програмними продуктами в рамках сервісу «Менеджер звернень» не виробляються.           Порядок надання сервісу:

  • Користувач створює нове звернення на сайті «Менеджера звернень», чітко і ясно сформулювавши його запитання.
  • Якщо сформульований користувачем питання можна доповнити зображенням вікна (скріншотом) програми, користувач прикладає це зображення до звернення, так як це допоможе набагато спростити і прискорити відповідь на питання.
  • Подальше обговорення з питання ведеться в письмовій формі в рамках створеного звернення.

Для того щоб в програмному продукті з'явилася необхідна користувачеві функціональна можливість, користувач повинен:

  • Скласти технічне завдання з описом результату.
  • Створити звернення в «Менеджері звернень» і прикріпити технічне завдання до звернення. Протягом одного тижня дане технічне завдання буде розглянуто службою технічного супроводу на предмет задоволення і, при позитивному результаті розгляду, заплановано до реалізації в рамках загального функціоналу. Терміни реалізації функціоналу визначаються виконавцем на свій розсуд відповідно до плану розвитку програмних продуктів. Точні терміни реалізації користувачеві не повідомляються.
  • Всі виконані доопрацювання і виправлення передаються користувачу за допомогою сервісу «Надання оновлень».

НАДАННЯ ОНОВЛЕНЬ

«ABM Finance» надає користувачам доступ до регулярних оновлень програмних продуктів. Оновлення включають доопрацювання систем згідно з вимогами користувачів, виправлення помилок, оновлення документації і бази знань. Орієнтовна частота виходу оновлень - один раз в квартал.

ОЦІНКА ЗАДОВОЛЕНОСТІ

Після закінчення обробки звернення користувача воно вважається завершеним. При цьому у користувача є можливість оцінити виконану роботу, заповнивши відповідну поле в зверненні. На підставі цих оцінок служба технічного супроводу планує заходи, спрямовані на поліпшення якості обслуговування користувачів.

ОПИТУВАННЯ

Регулярно служба технічного супроводу проводить опитування користувачів, які покликані визначити стратегію розвитку продукту на найближчий час. Користувач може висловити думку щодо вектора розвитку, вказати на слабкості, підкреслити сильні сторони програмного продукту. Думка користувачів ретельно аналізується і враховується при складанні квартальних планів.

БАЗА ЗНАНЬ

У базу даних технічного супроводу по програмним продуктам знаходиться велика кількість методичних і технічних статей. Всі статті розбиті за категоріями, видами проблем, продуктам та іншим класифікаторами. У базу даних також потрапляє інформація з запитів користувачів про те, як вирішити ту чи іншу технічну або методичну проблему. В рамках послуги технічного супроводу користувач отримує доступ до всієї накопиченої інформації.

УЧАСТЬ КОРИСТУВАЧА В БЕТА-ТЕСТУВАННЯ

Служба технічного супроводу надає користувачеві можливість приймати участь в бета-тестуванні випускаються релізів (в разі якщо таке тестування проводиться).

НАДАННЯ ВІДКРИТОГО КОДА

Служба технічного супроводу надає користувачеві доступ до відкритого коду програмних продуктів, розроблених на основі платформи «1С: Підприємство», за винятком невеликої частини, яка відповідає за дотримання ліцензійного використання програмного продукту. Відкритий код надається тільки після отримання від користувача гарантійного листа про нерозповсюдження інформації.

РОЗГЛЯД ІНЦИДЕНТУ

У разі виникнення у користувача інциденту для розгляду, який після первинної перевірки на тестових базах не чути, користувач може передати копію своєї бази службі технічного супроводу. Спеціаліст служби технічного супроводу підключається до розгорнутої на тестових серверах базі користувача для локалізації помилки. Після цього користувачеві даються рекомендації щодо виправлення ситуації, а також виправлений код (за наявності технічної можливості). У разі якщо причинами виникнення інциденту є помилки в програмному продукті «ABM Finance», роботи для користувача вважаються виконаними в рамках сервісу «Менеджер звернень».

Будь-які підключення до баз користувачів або копій баз, переданим службі технічного супроводу, виконуються тільки в рамках сервісу «Розгляд інциденту» (за винятком випадку, коли в ході розгляду з'ясується, що інцидент - це наслідок помилки в програмному продукті «ABM Finance»).

Корпоративне супровід

Щоб клієнтам було максимально зручно і просто працювати з програмними продуктами, навіть не маючи в своєму штаті висококваліфікованих IT-фахівців, «ABM Finance» пропонує пакет послуг з корпоративного супроводу. Докладніше

Лінія консультацій працює з 10:00 до 18:00 за московським часом, крім вихідних та святкових днів (за розпорядком московських підприємств).