close button

Центр компетенції

Післяпродажне обслуговування клієнтів - один з пріоритетів в стратегії компанії «ABM Finance». Комплекс послуг з технічного супроводу представлений нижче.

Послуги Центру компетенції являють собою інтеграцію всього набору сервісів Корпоративного і Технічного супроводу, наданих ГК «ABM Finance» для ведення проектів або виконання разових робіт.

Комплексний підхід дозволить вирішити весь спектр завдань, що постають перед користувачами програмного забезпечення «ABM Finance»: від адміністрування баз, настройки повної управлінської моделі або найбільш складних її частин до написання детальних інструкцій по роботі з програмним забезпеченням і навчання користувачів.

Фахівці Центру компетенції «ABM Finance» візьмуть на себе супровід і підтримку працездатності системи на рівні «заліза», налаштувань і регламентування робіт.

Використання послуг Центру компетенції для компаній-користувачів означає:

 • передачу завдань адміністрування та управління інформаційною системою або її окремими функціями спеціалізованого центру;
 • зниження витрат на утримання штату співробітників, які обслуговують програмне забезпечення «ABM Finance»: програмістів, консультантів-настройщиків і т.д.;
 • скорочення термінів реалізації прикладних задач як по налаштуванню програмного забезпечення, так і по його програмним доопрацюванням;
 • прогнозований бюджет за величиною витрат на утримання програмного забезпечення.

 • Всі послуги Центр компетенції надає в режимі аутсорсингу.

Склад робіт Центру компетенції

У таблиці представлений коло завдань і зона відповідальності Центру компетенції — базовий пакет.

Технічні запитання Налаштування системи Хотлайн
Оновлення системи Коригування раніше створених налаштувань Відповіді користувачам
Адміністрування бази Реалізація нових налаштувань Навчання
Аварійні ситуації Інші сервіси корпоративного супроводу як доп.опції Написання інструкцій
Кастомізація
Інтеграція (обмін)
Налаштування OLAP, КК
Reporting
Інші сервіси корпоративного супроводу як доп.опції

Винятки: в рамках проекту, що реалізується департаментом консалтингу в поточний момент, Центр компетенції може вирішувати тільки технічні питання, а також коло питань «Хотлайн».

Виїзд на територію замовника здійснюється для ліквідації аварійних ситуацій, коли віддалено вирішити проблему не представляється можливим. винятки — відсутність Інтернету у замовника і політика безпеки компанії.

Технічні запитання


 1. Оновлення системи — послуга з оновлення як типовий, так і нетипового конфігурації користувача, об'єднаної з програмним забезпеченням «ABM Finance», а також оновлення програмного забезпечення «ABM Finance» (в разі актуальною підписки ІТС та наявності ліцензійного ПЗ).
 2. Адміністрування бази — створення резервних копій бази даних, додавання нових користувачів в систему, зміна паролів, запуск і контроль виконання регламентних завдань та інше.
 3. Аварійні ситуації — швидке реагування на збій в додатку або системі, при якому неможливо продовжувати робочий процес в інформаційній базі. Відновлення працездатності системи.
 4. Кастомізація — доопрацювання типового програмного забезпечення під бізнес-модель користувача, реалізовані згідно з розробленим і затвердженим технічним завданням.
 5. Інтеграція (обмін) — опис правил обміну даними бази-джерела і бази-приймача, настройка регулярного одностороннього / двостороннього обміну даними «ABM Finance» (експорт / імпорт) з використанням стандартних планів обміну, які не потребують змін. Розробка правил конвертації даних (плану обміну) з бази-джерела в базу-приймач (і назад у разі необхідності) спеціалізованими засобами конвертації даних. Організація роботи розподіленого офісу: настройка розподіленого обміну даними «1С» (УРБД) — створення вузлів розподіленої БД. Налаштування регулярного обміну даними.
 6. Reporting — настройки Reporting Service, формування звітів (угруповання, параметри, і т.п.) в Reporting. Формування MDX вручну для вирішення типових завдань і т.д.
 7. Інші сервіси корпоративного супроводу як доп.опції.

Налаштування системи


 1. Коригування раніше створених налаштувань — за заявкою користувача здійснюються невеликі зміни в налаштуваннях програми: зміна процесу, зміна проформи, зміна трансляції тощо Зміна налаштувань включає в себе донастройку на вимогу користувача, в чіткій відповідності до технічного завдання.
 2. Реалізація нових налаштувань — проведення оптимізації існуючих налаштувань, розробка рішень нових завдань з налагодження в системі.
 3. Інші сервіси корпоративного супроводу як доп.опції.

Хотлайн


 1. Відповіді користувачам — відповіді на питання по продуктам «ABM Finance», використовуючи «Менеджер звернень»
 2. Навчання — проводиться навчання користувачів роботі з новим функціоналом, репортінгу, адміністрування обміну чи іншого за запитом.
 3. Написання інструкцій — опис порядку проведення робіт з функціоналом, використання нових налаштувань і т.д.