close button

Книги «ABM Finance»

Кожному керівнику як повітря потрібна повна картина стану «здоров'я» свого підприємства, високий рівень керованості їм і розуміння перспектив розвитку бізнесу.

  • Як знайти точки зростання бізнесу і посилити конкурентні переваги вашої компанії?
  • Як вибудувати ефективну систему управління фінансами?
  • Як управляти бізнесом, щоб бути першим, незважаючи на несприятливі економічні умови?
  • Як з'єднати стратегію з оперативним управлінням?

На ці та інші питання про управління бізнесом в своїх книгах відповідають топ-менеджери групи компаній «ABM Finance», одного з лідерів російського ринку управлінського консалтингу.

В основі книг «ABM Finance» — аналіз показових прикладів з досвіду відомих вітчизняних підприємств. Спираючись на нього, автори дають конкретні практичні рекомендації та висвітлюють методологію оптимізації управління бізнесом. Слідуючи рекомендаціям крок за кроком, можна самостійно побудувати ефективну систему управління компанією і управління фінансами зокрема.

Матеріали книг засновані на більш ніж 26-літньому проектному досвіді групи компаній «ABM Finance» з постановки та оптимізації системи управління на підприємствах в країнах СНД.

Список книг

Битва за ефективність

Битва за ефективність

Навколишній нас сучасний світ породжує все нові і нові виклики для бізнесу: це єдиний митний простір, фінансова криза, вступ до СОТ, посилення конкуренції і зростаючі запити споживачів і безліч інших.

  • Що допоможе бізнесу вижити в цих умовах?
  • Як не втратити динаміку зростання?
  • Як впоратися з ресурсними обмеженнями і перемогти конкурентів?

Розгортається справжня битва за ефективність! У цій боротьбі сильні переможуть, а слабкі втратять свій бізнес або втратять свою самостійність.

Підвищуються вимоги до якості державного управління і в некомерційних організаціях. Незважаючи на особливості таких організацій, їх керівники також зобов'язані боротися за ефективність.

А що це таке ефективність? Як її підвищити? Як їй управляти?

Атака на результат. Продаж В2В

Атака на результат. Продаж В2В

Коли ми говоримо про управління, це означає, що ми мимоволі ведемо мову про результат, тому що управління завжди направлено на його отримання. Досягати результату в продажах - значить вміти ними керувати. Саме цим книга принципово відрізняється від багатьох інших видань, присвячених продажу. Там багато говориться про продажі як таких, методах продажу, виборі каналів і багатьох інших корисних речах, але при цьому практично нічого не говориться про управління продажами. Це неспроста - це подання в книгах відображає і настрій учасників ринку: раз я займаюся продажами, значить, я ними і керую. Ілюзія! Небезпечна ілюзія. Продавати і керувати продажами - це велика різниця.

Дана книга написана не для фахівців з продажу, вона написана для власників і директорів з метою допомогти їм відповісти на наступні питання:

  • Що собою являє система управління продажами?
  • Як побудувати таку систему?
  • Як за допомогою системи управління продажами добитися головної мети - керувати обсягом продажів своєї компанії, тобто зробити його результативним?
Бізнес в шоколаді 2.0.

Бізнес в шоколаді 2.0. Як робити борги, витрачати гроші, ні за що не відповідати, відмінно жити і мати успішний бізнес

Перед вами друге видання ділового бестселера «Бізнес в шоколаді». Книга вперше вийшла в світ в 2009 році і отримала велику популярність і визнання в російській бізнес-середовищі, що підтверджується не тільки обсягом накладу, але і відгуками вельмишановних читачів.

Ця книга - як правила дорожнього руху, але для бізнесу і про управління фінансами. Розбір реальних ситуацій з російської практики допоможе зрозуміти, в чому полягали помилки управління і як їх уникнути в майбутньому. У книзі немає складних формул і часто непридатних до наших компаній західних бізнес-рецептів, а є тільки живі приклади і конкретні рекомендації, взяті з практики відомих підприємств: «РосБізнесКонсалтинг», «ЛУКОЙЛ», «Вимпелком», «РУСАЛ», «Базовий елемент " та ін.

Автори, керівники міжнародної консалтингової компанії «ABM Finance», розповідають, як правильно вибудовувати у себе на підприємстві ефективну систему управління бізнесом і особливо фінансами. Книга сповнена практичних порад, заснованих на досвіді більш ніж 600 успішних проектів з підвищення ефективності управління на вітчизняних підприємствах, виконаних «ABM Finance». Представлені ексклюзивні інтерв'ю з топ-менеджерами провідних російських компаній.

Другу версію книги автори розширили і не тільки доповнили прикладами з вітчизняних бізнес-реалій, а й оновили багато сюжетів з першого видання з урахуванням розвитку подій в компаніях, які виступили в ролі прикладів. Також в книгу додані глави «Бізнес-процеси без стресу», «Як управляти майбутнім» (про бюджетну структурі підприємства), правила з управління бізнесом, недотримання яких призводить до настільки ж плачевних результатів, що і молодецтво на дорозі. І, звичайно, автори не забули і про гумористичну складову - вас чекає нова порція іскрометного гумору, так яскраво ілюструє російську дійсність.

Ця книга для справжніх капітанів бізнесу, для тих, хто хоче керувати бізнесом всерйоз і надовго!

Бюджетування: крок за кроком (2-е видання)

Бюджетування: крок за кроком - керівництво до дії

За останні десять років російський бізнес пройшов шлях, який на Заході зайняв кілька століть. У подібних умовах затребувані конкретні управлінські інструменти, які менеджери компаній можуть застосовувати самостійно. Одним з таких інструментів управління є бюджетування.

Компанія «ABM Finance» займається його постановкою і автоматизацією з 1996 р Зворотній зв'язок з клієнтами показала, що бюджет працює там, де постановка бюджетного управління було комплексним і включала всі необхідні етапи. Пропоноване видання призначене для фахівців тих підприємств, які хочуть або просто змушені частину етапів постановки бюджетного управління провести самостійно. Зміст книги має виражену практичну спрямованість, технологія описана детально, тому книга буде корисна фахівцям практично будь-якого профілю.

Підпишіться та отримайте
свіжі новини і заходи.