close button

Вибрані статті

Бібліотека вибраних «ABM Finance»статей включає виключно найкращі і якісні статті з управління бізнесом і поповнюється щотижня. Крім цього компанія «ABM Finance» проводить для Вас моніторинг відомих онлайн-бібліотек з бізнес-матеріалами та висилає по електронній пошті їх поновлення за тиждень. Підписатися на розсилку щотижневого інформаційного бюлетеня, що випускається компанією «ABM Finance» можна тут.

Використання матеріалів

Використання матеріалів

Значком виділені автори статей — співробітники «ABM Finance»

Статті співробітників «ABM Finance», розміщені в цьому розділі, є інтелектуальною власністю та охороняються Законом про авторські права. Використання в будь-якій формі матеріалів сайту дозволяється тільки після узгодження з департаментом маркетингу компанії по e-mail: marketing@finance-abm.com.ua или по тел.: (044) 537-74-11.

Можливість публікації статей, написаних іншими авторами необхідно узгоджувати з ними особисто або виданнями (якщо матеріал виходив в друкованому вигляді). «ABM Finance» за їх використання відповідальності не несе.

У разі передруку матеріалу в Інтернеті або в друкованих виданнях:

  1. Обязательно должен быть указан адрес сайта www.intalev.ua з активною Гіппер-посиланням (відкритої для індексації пошуковими системами) на нього
  2. Обов'язково має бути зазначено ім'я автора (або авторів)
  3. При наявності посади і e-mail адреси, вони також повинні бути вказані