close button

Зустрічайте ABM Finance

28 июня 2022
Зустрічайте ABM Finance

Сьогодні змінилася наша країна, змінилися ви, змінюємося і ми.
Нові умови та виклики підштовхують нас до нових можливостей!

Історія команди Інталєв UA розпочалася понад 25 років тому. За цей час ми запровадили понад 350 проектів та провели навчання для близько 5000 професіоналів. Ми робили для вас складне – простим, а незрозуміле – прозорим. І щоразу після завершення проекту, ми знали, що виконуємо свою місію для зростання та розвитку вашого бізнесу.

Тепер ми розвиваємо економічний фронт не лише наших клієнтів, а й нашої країни. Ми зрозуміли, що готові до змін у собі, продукті та стратегії компанії.
Ми залишаємось на ринку фінансових it-рішень (розробка методології та автоматизація) одночасно розвиваючи нові продукти та ринки. Безперервний розвиток став головною цінністю нашої української компанії. Тому в основі нашого нового лого – стилізований символ нескінченності.
З 2014 року Інталєв UA входить до Української групи компаній ABM Cloud і наша команда зараз остаточно вирішила провести ребрендинг. Тепер ми не лише душею з ABM Cloud, а й назвою. Зустрічайте нас нових – ABM Finance! Наші цінності залишаються незмінними - гнучкість і проактивність, довіра та відкритість, чесність та відповідальність, свобода, почуття гумору та драйв.

ABM Finance – безперервний розвиток фінансової системи бізнесу! Розвиваємо Україну разом!

  • Поділитися:

Підпишіться та отримайте
свіжі новини і заходи.