close button

Як вижити під час кризи? Практичні поради CFO великій міжнародній компанії

29 апреля 2020
Як вижити під час кризи? Практичні поради CFO великій міжнародній компанії
Як вижити під час кризи поради фінансового директора великої міжнародної компанії, Євгенія Віжул і головний виконавчий директор українського офісу групи компаній ABM Finance Олени Кожевіної: в цьому відео, Євген поділився практичним досвідом як карантин в Китаї, Італії та інших країнах світу вплинув на бізнес і які рішення потрібно приймати вже зараз. Олена Кожевіна, в свою чергу, розповіла, як побудувати комунікації з командою, клієнтами та партнерами в цей кризовий період.

Швидке і гнучке перепланування діяльності компанії по бюджетам в різних сценаріях - один з інструментів гнучкого управління в кризу! Компанія ABM Finance запозичила досвід і практики інших країн. Зараз Офіс групи компаній ABM Finance віддалено запускає проекти, проводить переговори, мітинги з співробітниками і допомагає своїм клієнтам швидко впровадити інструменти управління.

Іншим інструментом для гнучкого управління компанією в кризу є - постійна щоденна робота з Cash flow. У період нестабільної економіки варто обговорювати можливості відстрочки, залучати нових і / або припиняти роботу зі старими партнерами, бути готовими до банкрутства дебіторів і піклуватися про ліквідність.

  • Поділитися:

Підпишіться та отримайте
свіжі новини і заходи.