close button

Новини

Зустрічайте ABM Finance

28 июн 2022 Читати новину
Що таке Індустрія 4.0: можливість або загроза?

Світ змінюється і стоїть на новому витку розвитку, змінюються люди, технології, держави, бренди. Що таке Революція 4.0 і Індустрія 4.0? Ми все таки туди вриваємося або тільки стоїмо на порозі? Чи спостерігаємо ми ці процеси у себе в країні?

Ці питання в інтерв'ю обговорили Олена Кожевіна - СЕО ABM Finance і Дарюс Радкявічюс - стратег, бізнес-консультант.

31 июл 2020 Читати новину
Як вести фінансовий облік? Практика роботи в кризу

Фінансовий облік підприємства - це основна інформація по доходах і видатках компанії, надходженню і виплати грошових коштів, дебіторської / кредиторської заборгованості, запасах на складах, джерела фінансування та ін. Основним завданням ведення фінансового обліку та звітності є достовірність, оперативність і прозорість даних про фінансовий результат діяльності компанії, вартість компанії, грошових потоках і залишках грошей на рахунках.

Як вижити під час кризи? Практичні поради CFO великій міжнародній компанії

Як вижити під час кризи? Зараз це питання задає кожен власник бізнесу, керівник і підприємець. Багато компаній були не готові до подій, які відбуваються на даний момент: пандемія, карантин, фінансовий колапс, зниження або зупинка виробничих потужностей та інші. Але, як же впорається з цими проблемами сьогодні? У Китаї слово "криза" розшифровується двома символами. Ієрогліф 危 (вей) означає - небезпека, а 机 (цзи) - можливість. Саме тому більшість компаній в період пандемії використовують ефективні рішення для зміцнення своїх позицій.

29 апр 2020 Читати новину
Нова система організаційного управління для агрохолдингу «Терра Де Люкс» від ІНТАЛЕВ

Група компаній «ІНТАЛЕВ» повідомляє про те, що успішно завершений проект створення системи організаційного управління для технологічного агрохолдингу «Терра Де Люкс».
Враховуючи ключові показники ефективності (КПЕ), була розроблена організаційна структура, посадові інструкції і система мотивації персоналу. Агрохолдингу стала доступна база для підвищення ефективності системи управління і прогресивного руху до досягнення стратегічних цілей.  

Мобільний додаток «ІНТАЛЕВ» на IOS

«ІНТАЛЕВ» повідомляє про вихід мобільного додатку «ІНТАЛЕВ» на платформі IOS для власників пристроїв Apple. Для власників планшетів та смартфонів Android додаток випущений і успішно використовується уже більше року.

20 июл 2017 Читати новину
У Києві пройшов майстер-клас з управлінського обліку та консолідації звітності

21 квітня в Києві успішно відбувся майстер-клас Академії менеджменту «ABM Finance» за участю власників бізнесу, керівників напрямків і TOP-менеджерів великих українських компаній.

22 апр 2016 Читати новину
1 2 3 4 5 ... 115